Welkom bij de Veenendaalse Truckers Vereniging

Dé vereniging voor alle truckers van en rond Veenendaal.

OVER ONS

De truckers vereniging werd opgericht begin September in het jaar 1981, dit naar aanleiding van de parkeerproblemen in de woonwijken waar de truckers ook wonen. Ergens in het buitenland tijdens hun werk bij een rustpauze werd er weer over de parkeerproblemen gesproken en daar kwam…

EVENEMENTEN

Diverse keren per jaar worden evenementen of bijeenkomsten gehouden, o.a. de jaarlijkse show/behendigheid of een gezellige bowlingavond voor onze leden. Voor een sfeerimpressie en foto’s kijk bij onze evenementen en de agenda.

Onze evenementen

BBB

BBB

B.B.B. Ongeveer 1 keer per kwartaal een gezellig Babbeltje, Bakkie en Biertje. Waar: MAC-gebouw aan de Groeneveldselaan Wanneer: 14 september 2019 Aanvang: Vanaf 16.00 uur welkom met koffie, en de ballen van Wim zijn ook al weer geregeld.  

Lees meer
Truckshow 28 en 29 juni 2019

Truckshow 28 en 29 juni 2019

We willen dit jaar voor de 6de keer een truckshow organiseren, in combinatie met de jaarlijkse behendigheidswedstrijden. Dit zal weer gevierd worden op de ijsbaan/evenementen terrein van Veenendaal. Er is vrijdag avond een truckshow met bbq voor chauffeurs en een...

Lees meer

truckshow 2018

Onze sponsoren

 

Algemeen contact

Telefoon: 06- 22 40 71 16

Algemeen e-mailadres

info@veenendaalsetruckersvereniging.nl

Overige e-mailadressen

Administratie@veenendaalsetruckersvereniging.nl
Contact@veenendaalsetruckersvereniging.nl
penningmeester@veenendaalsetruckersvereniging.nl
Redactie@veenendaalsetruckersvereniging.nl
Voorzitter@veenendaalsetruckersvereniging.nl
Webredactie@veenendaalsetruckersvereniging.nl

Aanmelden evenementen

Aanmelden@veenendaalsetruckersvereniging.nl

CONTACTFORMULIER

13 + 12 =